امروز با رضا رفته بودم کوه و تو راه برگشت یاد آرش برهانی افتادم
من برعکس سایر استقلالی ها که طرفدار فرهاد مجیدی هستن آرش رو دوست دارم
اولش که اومد استقلال خیلی اثرگذار بود با سرعت بالاش گل های استقلال رو میساخت اما چون تو چند تا بازی اول موقعیت زیاد از دست داد خصوصا بازی با مس کرمان جناب فردوسی پور که گزارشگر بازی بودن بهش لقب گلنزن دادن و بعد هم همین شد لقبش و اون فصل رو اعتماد به نفسش خیلی اثرگذاشته بود
اون فصل رو بد تموم کرد اما فصل بعدش و امان از فصل بعدش
استقلال فصل رو خوب شروع نکرده بود تا بازی با استقلال اهواز که اون بازی رو با شیش گل برد و آرش دو تا گل زد که یکیش با پشت سر بود
فکر کن با پشت سر
و در ادامه اون فصل ترد و آقای گل شد
کسی که فصل پیش بهش میگفتن گل نزن گل هایی میزد که بیا و ببین
خوب یادمه استقلال تو بازی جام حذفی با پگاه گیلان بازی داشت و آرش یه پنالتی از دست داد و برای جبران پنالتی از دست رفته پنج تا گل زد
یه گلش رو قشنگ یادمه که خورد زمین و من گفتم این موقعیت از دست رفت ولی سریع بلند شد و گلی زد که از اون پنالتی گل کردنش سخت تر بود
بمب روحیه شده بود میخورد زمین سریع بلند میشد اونم بازیکنی که فصل پیش اعتماد به نفسش رو از دست داده بود
هوادارا به خاطرش یه شعار درست کرده بودن
استقلال حمله
آرش باید گل بزنه
استقلال حمله
و همه این ها برای بازیکنی بود که فصل پیش بهش میگفتن گل نزن
تو همین فکرها بودم و داشتم بابت اون فصل آرش انرژی میگرفتم که رضا گفت مسعود چه خوب میای پایین دو سه بار اومدی کوه راه افتادیا
در حالی که من سعی نمیکردم خوب بیام پایین
من فقط انرژی گرفته بودم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش لوازم جانبی موبایل پذیرش دانشگاه های روسیه صندلی آمفی تئاتر سینما چوب شرکت توسعه دهندگان انرژی سبز تولید کننده سیستم های روشنایی و ال ای دی کانورتر - ترانس - اینورتر - مبدل ولتاژ - منبع تغذیه کسب درآمد از ارزهای دیجیتال فرهنگی، اجتماعی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد زرگیم | پایگاه ادیت جی تی ای 5